محل تبلیغات شما
بسم الله الرحمن الرحیم

از نکات منفی زندگیمون رفتارهای بشدت بد خانواده همسرم هست به حدی که گاهی جان را به لبم میرساند،، خانواده همسرم ( مادر شوهر،،خاله های شوهر ،، مادربزرگ شوهر) همگی افرادی هستند به شدت با پتانسیل دعوای بالا،، بسیار خودشان را قبول دارند و با اعتماد بنفس بالا که این اخلاق را کمی همسرخان دارند

خلاصه توی این چند سال کشمکش و درگیری های فراوانی بین من و خانواده همسر و بین من و همسر رخ داده،،،

مادرهمسر من چون خودش را خیلی قبول دارد من عروس را بشدت کثیف،،تنبل،،حساس،،اهل چونه زدن،،حاضر جواب،،آداب و معاشرت بلد نیست،،احترام به بزرگتر بلد نیست،،خانواده ای بد هم دارم

کافیست که به احترام اعتراضی بکنم که آی مادرشوهر شما این اخلاق را دارید،،بلافاصله میگوید نه من اینجوری نیستم ( در حالیکه من حرف حق را میزنم) ، در مقابل ایشان هر چیزی که دوست دارند میگن و توقع اعتراض و چانه زنی ندارند،،

گاهی نمیدونم با این خانواده چه کنم؟؟!!

با مشاوران صحبت کردم و به این نتایج رسیدند ، امیدوارم به درد تازه عروسها بخورد:

1. شوهر و خانواده شوهر خیلی قاطی نباشیم،،خیلی صحبت نکنیم چون از توی صحبت زیادی حرف درمیاد

2. اگر حرفی زدند که ما ناراحت شدیم دو را وجود داره یا خودمان را به آن راه بزنیم،، طوری رفتار کنیم که انگار نشنیدیم و یا با احترام بگیم ولی فلانی (همسر )  این نظر را ندارد

3. رفتار توام با متانت و همراه با مهربانی داشته باشیم و جواب صحبت ها را با لبخند بدیم و اظهار نظر در برابر گفته های خانواده همسر نکنیم حتی اگه از ما راه حل بخوان.

4. همیشه در مقابل رفتار بد اطرافیان ،، ما متانت و خوبی خودمان را داشته باشم و بدنبال تلافی و یا قطع رابطه نباشیم

یادم تو را فراموش

خسر دنیا و الاخره

نیمه لجباز من...نیمه لجباز تو

خانواده ,شوهر ,صحبت ,همسر ,های ,دارند ,در مقابل ,خانواده همسرم ,بین من ,خودمان را ,متانت و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها